ההיבט הנאצי של הסדר העולמי החדש

לא תהיה חזרה לשגרה: שכחו מזה !

ד"ר תדרוס, יו"ר ארגון הבריאות העולמי, הגורם המנהל מרחוק את כל מערכות הבריאות ברחבי העולם בכל הנוגע לנגיף ה"קורונה" – מעיד במו פיו וללא בושה כי בעתיד הנראה לעין לא תהיה מה שאנו נוהגים לכנות "חזרה לשגרה" שאליה אנו כה מתגעגעים וכה כמהים.

הוא מדגיש: "אני חוזר, לא תהיה חזרה לחיים הנורמליים בעתיד הנראה לעין, וגם לא לאחר החיסונים." כן, כן, שמעתם נכון: גם לא לאחר החיסונים, למרות ההטעיה שהטעו אותנו לאורך כל הדרך שלאחר קבלת החיסונים נוכל לשוב לשגרה ולהיפטר מהסגרים ומהמסכות, מהמגבלות הבלתי-נסבלות, שאינן אלא סוג של כלא, ומהריחוק החברתי המעיק על כולנו והרומס ומועך את הנפש שלנו. אבל זה לא עומד לקרות, כמסתבר.

ד"ר תדרוס מסביר: "החיסון כשלעצמו לא יעצור את המגפה, המעקבים ימשיכו, אנשים עדיין יצטרכו להיבדק ולשהות בבידור. והטיפולים ימשיכו. המגע בין בני האדם יהיה עדיין נתון תחת איכון (איתור וזיהוי אלקטרוני/דיגיטלי, ה.א.) ויחייב בידודים."

ורק נזכירכם עם מי יש לנו כאן עסק:

ארגון הבריאות העולמי משמש בעת הזאת התליין והמוציא לפועל (של גזר דין המוות) של האנושות. הינדוסו הגנטי והפקתו של הנגיף עצמו נעשו אמנם בסין, אבל עם מימון מטעם סוכני הסדר העולמי החדש, כנופיית הקונספירציה העולמית. וכמובן שהנגיף שוגר לחלל העולם כדי להוציא לפועל את אחד הסעיפים המרכזיים של תכנית הסדר העולמי החדש: דילול אוכלוסיית העולם וצמצומה בתשעים אחוזים ממספרה כיום. במלים אחרות: לא השמדת עם, אלא השמדת פלנטה.

מכל מקום, הגורם המנהל, מאז פרוץ הנגיף, את כל מערכות הבריאות בעולם ואת ההתנהלות שלהן מול הנגיף הוא ארגון הבריאות העולמי  WHO WORLD HEALTH ORGANIZATION. הוא המכתיב לכל מערכות הבריאות ברחבי העולם בדיוק כיצד להתנהל מול תופעה ה"מגפה" – מדומה או אמתית, אבל רוב הסיכוי כי מדומה. ארגון הבריאות העולמי הוא המכתיב לכל בתי החולים בעולם, באמצעות מערכות הבריאות של כל מדינה, לרשום בכל תעודות הפטירה את סיבת המוות "קורונה" גם כאשר הנפטר הפסיק לחיות בגלל התקף לב, תאונה, מחלה ממארת או מה שלא יהיה. את זאת גילה, שחור על גבי לבן, דני וידיסלבסקי, שיחיה, כבר בחודש השני למגפה. אכן, באחד מסרטוני היוטיוב שבהם רופאים אמיצים הדואגים באמת ובתמים לשלום המטופלים ברחבי העולם ציינו כי, על כל נפטר שכל רופא, בכל מקום בעולם רושם "קורונה " בתור סיבת המוות במסמך הפטירה – הוא מתוגמל בסכום של 13,000 $. ועוד אמרו אותם רופאים כי על כל חולה שמסיים את חייו באמצעות מכונת הנשמה – מתוגמל הרופא שנתן לו "טיפול" זה – בסכום של 39,000 $. אתם מבינים כבר מה קורה. נכון? שיטה ערמומית של "דילול האוכלוסייה" לכל דבר ועניין, מבלי שאיש יצביע על אשמים/פושעים. הכול באצטלה של "טיפול במגפה".

בהקשר של המגפה המדומה – ארגון הבריאות העולמי מתפקד למעשה כארגון המוות העולמי. באמצעות "ניפוח" נתוני הפטירה בעולם ורישומם בתור "'קרבנות קורונה", דואג ארגון הבריאות העולמי – באמצעות הממשלות שהוא מכתיב להן מלמעלה – להשאיר את אוכלוסיית העולם בפניקה תמידית ובלתי פוסקת. מערכות התקשורת בעולם משחקות ב"פארסה" זאת תפקיד שטני במיוחד – הינדוס התודעה, ו"טחינת" השכל על בסיס יומיומי: כל בוקר פותח במהדורת חדשות המודיעה את מספר ה"מאומתים", את מקדם ההדבקה העולה, את התחלואה הגוברת, את מספר החולים קשה, ואת המספר המצטבר של הנפטרים. אין יום שהאוכלוסייה לא נחשפת לנתונים מקבריים אלה לפחות שלוש פעמים ביום. מטרת ההתנהלות המקברית והמחליאה הזאת היא להשאיר את האוכלוסייה בהלך-רוח של פניקה מתמדת. מה מרוויח מזה הסדר העולמי החדש – השולט כבר בעולם באמצעות מערכות הבריאות של המדינות? הוא מרוויח אוכלוסייה צייתנית וכנועה. משום שאוכלוסייה מפוחדת היא כנועה וצייתנית. ומה מרוויח הסדר העולמי החדש באמצעות ההתעקשות על עטיית המסכות והבידוד החברתי – שני האמצעים ה"טיפוליים" אשר מאות אלפי רופאים בעולם כבר קבעו והצהירו כי הם מזיקים ומסכני-בריאות, פיזית ונפשית? הסדר העולמי החדש מרוויח מזה שהפרופיל הפסיכולוגי שלנו משתנה מאנשים חמים ומתקשרים ואכפתיים לאנשים מרוחקים, חשדניים ומנוכרים. הפרד ומשול. לא למסכה ולא לבידוד אין כל קשר לבריאות. הקשר אולי קיים – אבל הוא הפוך.

ומיהו הגורם המממן את ארגון הבריאות העולמי, שהוא – לידיעתכם, ארגון פרטי ולא ממשלתי? ובכן: ביל גייטס, הוא המממן העיקרי של ארגון זה. ונא זכרו כי ביל גייטס חרט על דגלו את פרויקט דילול האוכלוסייה. הוא המוביל מספר אחד בעולם את הדגל הזה, בתור אחד הסוכנים החשובים של הכנופיה המסתתרת שנוהגים לכנות "הממשלה הסודית", או ה- Deep State, או כנופיית הקונספירציה העולמית.

נשוב לד"ר תדרוס, יו"ר ארגון הבריאות העולמי, האומר כי לפנינו עדיין דרך ארוכה. אם כן, מהי התועלת שבחיסונים, שבכירי האומה שלנו הבטיחו לנו השכם והערב שעד שלא נקבל את החיסונים לא ייפסקו הסגרים ולא נוכל לחזור לשגרה?  אם כן, יו"ר ארגון הבריאות העולמי מבהיר לנו כי כל ההבטחות הללו היו הבטחות שווא ושקרים גמורים. אבל הטעיה מכוונת זאת נגדנו הייתה מן הסתם המדיניות שהוכתבה על ידי ארגון הבריאות העולמי. ראשי הממשלה בעולם מתפקדים כאן רק כ"בובות" של הסדר העולמי החדש, לאחר שבוועידה הבינלאומית שהתקיימה בשנת 1992 בסאו-פאולו הם חתמו והתחייבו על האג'נדה הזאת בבוא הזמן. ועכשיו – הגיע הזמן. והם לכודים באותה התחייבות. הרגשתי היא כי מי שינסה להתחמק מאותה התחייבות – עלול לשלם בחייו.

אבל בואו ננתח משהו מדבריו של ד"ר תדרוס ונחשוף אי אילו מהמשמעויות החבויות בין המלים:

"לא תהייה חזרה לחיים הנורמליים" – אמירה זאת מקשרת אותנו אל אחד מסעיפיה של תכנית בעלי הקונספירציה (תכנית הפרוטוקולים של זקני ציון) והיא: "לאחר שניקח מאוכלוסיית העולם את זכויות האזרח במסווה של שעת חירום – לעולם לא נחזיר להם את חירויותיהם". ובמלים שלנו, היום: החיים שלנו לא ישובו לעולם ל"שגרה", כלומר לחירות לעשות את כל הדברים שאהבנו לעשות בעבר. עלינו להפנים זאת ולהתרגל לכך. עם כל הכאב שבדבר.

ד"ר תדרוס במו פיו מודה בריש גלי שהחיסונים לא יעצרו את המגיפה – אף כי זאת הייתה מטרתם המוצהרת. עלינו לשאול, אם כן, מהי המטרה   ה א מ ת י ת  שלשמה נועדו החיסונים? ובכן כנראה שהם משרתים מטרה אחרת לחלוטין מהמוצהר ובוודאי לא לחיסון מפני הנגיף.

אם כן, מה יכולות להיות המטרות הללו?

נדמה לנו כי, בנקודה זאת בהשתלשלות העניינים, רובכם כבר יכול לנחש בעצמכם:

א. באמצעות החיסון להזריק אל גופנו ננו-שבבים שגודלם הוא מילימיקרוני והיכולים לזרום בדם או לחדור לכל מקום בגוף מפאת קוטנם ושאותם לא יהיה אפשר להסיר מגופנו לעולם. ננו-שבבים אלה יחברו אותנו מיד למאגר מידע מרכזי של הסדר העולמי החדש שבאמצעותו הם יוכלו לשלוט בכל המידע הפרטי שלנו המוצפן בחלקיק: חשבון הבנק שלנו, חסכונותינו, מצבנו הבריאותי, כתובתנו, מספר הטלפון שלנו, מספר הזהות שלנו והיכן אנו נמצאים בכל רגע נתון, עם מי אנו נפגשים וכו'. השליטה המוחלטת. ויותר מזה: באמצעות שבב זעיר זה יוכלו לשדר לנו למוח תכנים ומסרים שהם חפצים בהם, ושאנו – מבלי לחשוד במאומה – נחשוב כי אלה הן המחשבות שלנו. אלגנטי, נכון? אלגנטיות שטנית. ועל רקע זה מודה ד"ר תדרוס: "המעקבים ימשיכו", כי הרי  ז א ת  אחת המטרות האמתיות של "החיסון".

ב. מטרה נוספת לחיסונים: עיקור הילדים ועיקור אוכלוסיית הצעירים בעולם, כדי להפסיק את הפריה והרבייה של המין האנושי. זוכרים? תכנית דילול האוכלוסייה !

ג. להזכירכם: "החיסון" (או החיסול?) של חברת פייזר מיוצר על בסיס RNA, כלומר הוא נועד לחדור לשריר ומיד – אבל במהירות אימים – להתפשט בכל תאי הגוף ומשם לחדור אל גרעין התא ולפעול על הקוד הגנטי של כל אדם ומן הסתם לשנות אותו, שאם לא כן – מה הטעם בהזרקתו. ומכיוון שהניסויים שנעשו בסוג חדש זה של "חיסון" שלא נוסה מעולם עדיין על בני אדם – היו שטחיים מאד והקיפו אוכלוסייה מוגבלת לזמן מאד קצר (כמה חודשים במקום עשר עד חמש-עשרה שנה) – הרי שמי יודע אילו פעולות יפעל החיסון על המבנה הגנטי של כל אחד מאתנו ולאן הם יובילו? רופאים אוהבי אדם המתנגדים לחיסונים הללו ציינו לא אחת בסרטוני היוטיוב שבהם הם הופיעו כי החברות הללו (פייזר ושלוחותיה) מערבבות בחיסון זה גם דנא של חיות. אם כן דמיינו אילו שינויים יכולים לחול בגופכם או בתודעתכם כאשר בדנא שלכם יתערבבו חלבוני דנא של חיות? הרי זה סיוט בלהות רק לחשוב על כך.  אמנם מתוך היכרות עם האג'נדה של הסדר העולמי החדש, אפשר להבין מדוע הם רוצים להפכנו ליצורים עם מאפייני חיות או בהמות: שכן, חיות או בהמות – קל יותר לאלף על ידי פחד ואלימות מאשר בני אדם בעלי תודעה חופשית ובעלי חירות בחירה. לכן סוג כזה של חיסון משרת להפליא את המטרות של הסדר העולמי החדש – להפוך את כל האנושות (שתישאר לפליטה לאחר הדילול הגדול) לעבדים נרצעים משוללי כל זכויות – ורצוי גם משוללי כל חשיבה.

עוד אומר ד"ר תדרוס: "אנשים ימשיכו להיות מחויבים בבידוד". שאלה: מדוע, לאחר שכבר התחסנו ?! ובכן, משום שהבידוד הממושך מפורר בנו, בני האדם, בהדרגה את דפוסי הקשר האנושיים והחברתיים בינינו ומשום שבמהלכו אנו נעשים דומים בתגובותינו לסובב יותר ויותר למעין Zombies.  ופרופיל נפשי זה משרת היטב היטב את המטרות של הסדר העולמי החדש, שעניינו גם לכבות את הנשמה האנושית, לא רק להרוס את הגוף באמצעות המסכות, החיסונים והסגרים.

עוד אומר ד"ר תדרוס שהם "ימשיכו לאכן אנשים" כלומר ימשיכו לעקוב אחר מקום הימצאם בכל רגע נתון, באמתלה שהם מנסים להתחקות אחר מסלולי ההדבקה. אבל הסיבה האמתית: משום שמעקב זה הוא הביטוי המעשי לסעיף אחר בתכנית "הפרוטוקולים של זקני ציון", שהיא תכנית האב והבסיס של כנופיית הקונספירציה העולמית: "שליש מאוכלוסיית העולם יבלוש ויעקוב אחרי יתר שני השליש".

עוד אומר ד"ר תדרוס: "הטיפולים ימשיכו להינתן". לאילו טיפולים במדויק הוא מתכוון? אולי לטיפולי מכונות ההנשמה שבאמצעותם נרצחו רבים – מאות אם לא אלפים – מהמטופלים? מה שמזכיר לנו פרק מחריד מתולדות עמנו: שגם במחנות ההשמדה היו לרוצחים הנאציים ביטויי-רמייה לפעולות שונות. הפעולה של משלוח להשמדה בגז ושריפה מידית במשרפות כונתה בשם "טיפול מיוחד". דומה למדיי למונח "טפול" שבו משתמש ד"ר תדרוס. לא?

אם כן, האם נראה לכם שה"מגיפה" היא תופעה בריאותית או אולי אמצעי מתוקשר בסגנון אגרסיבי במיוחד להשתלטות רודנית על אוכלוסיית העולם תוך שלילת חירויות האדם ותוך הטעייתנו לאורך כל הדרך?

ייתכן מאד כי "מגפה" מתוקשרת זאת עוד תיזכר בתולדות העולם בתור "התרמית הגלובאלית הנפשעת ביותר שחוותה האנושות בכדור הארץ מאז היבראו".  

 ומכיוון שכבר הגענו לסוגיית התרמית וההטעיה לא נוכל לפסוח על ההקבלה והדמיון, שאי אפשר לטעות בהם, בין שיטות הפעולה הללו של הסדר העולמי החדש לבין שיטות הפעולה של המשטר הנאצי לפני כשבעים שנה, כאשר הובילו את בני עמנו להשמדה בקרונות בקר. ונחשו כיצד הצליחו הגרמנים לגרום למיליונים מבני עמנו לעלות על אותם קרונות מזוויעים מבלי להתמרד?  ה ט ע י ה   ו ת ר מ י ת:  הנאצים – אשפי השקר וההטעיה – הבטיחו להם שהם נוסעים ל"אכלוס מחדש במזרח". הסבירו להם כי במלחמות, זאת תופעה מקובלת שמשנעים אוכלוסיות ממקום למקום כדי להגן עליהם מפני פגעי המלחמה. הבטיחו להם כי הם נוסעים לעבוד במזרח וכי שם יהיה להם מחסה ומזון. כלומר הובטח להם כי שם הם יוכלו לחזור לשגרת החיים שלהם.  והשאר היסטוריה.

 השאלות שעל הפרק עתה הן אפוא:

  • האם אנחנו מזהים – היום – את ההקבלות והדמיון המזוויע בין שיטות הפעולה הננקטות כעת נגדנו לבין שיטות הפעולה שנקטו הנאצים על עמנו לפני כשבעים שנה?
  • האם אנו מסיקים אי אילו מסקנות מקווי-דמיון אלה?
  • והאם אנו בכלל, מעוניינים, להסיק את המסקנות הללו?

   להלן סרטון ובו הרב ד"ר יובל אשרוב מסביר בשפה מובנת לכל נפש את הסיכון שבחיסון נגד הנגיף.

 

ח"כ משה פייגלין מציע נימוקים חזקים מדוע לא להתחסן בינתיים, עד שנראה מהן תופעות הלוואי על המחוסנים  לפחות לאחר כמה חודשים.