היי חברים.

נראה כי נחשף מסמך מקצועי המפרט במדויק את מרכיבי חיסון ה"קורונה" של החברות פייזר-ביונטק.  מה אומר ומה אדבר?

מ צ מ ר ר .

בעל הסרטון, שבהתבסס עליו נמסרים הדברים בכתבה זאת, אינו מזדהה בשמו. בימים כתיקונם הייתה אי-הזדהות נחשבת לראיה לחוסר אמינות. אבל אנו איננו חיים כעת בימים כתיקונם. היום – רופאים המעזים לדבר בגלוי נגד החיסונים או נגד הסגר, או למשל, נגד שיטת ההתמודדות של משרד הבריאות ו/או של הממשלה למול המגפה – חוששים במקרה הטוב לפרנסתם ובמקרה החלופי- חוששים לחייהם.

אז בבקשה! אל תיאחזו באי-ההזדהות של חושף המידע כאמתלה לביטול תוכן דבריו או לדחיית תוכן הסרטון, אלא הבינו כי הוא מסתכן בחשפו מידע זה וכי הוא כנראה חושש לביטחונו האישי ובמלים יותר מדויקות: לחייו. ובצדק, שכן המסמך שהוא מציג הושג – ככל הנראה – ממעבדות פייזר-ביונטק לאו דווקא ברשות ובהיתר. מובן? מה שכן אפשר לומר על זהות הדובר הוא שהמבטא הבריטי המובהק שלו מלמד כי הוא ככל הנראה תושב בריטניה.

 ובכן, בתחילה נציג את דבריו, המתורגמים לעברית בגוף סרטון ולאחר מכן נתאר מה שהצלחנו לראות מתוך המסמך, באותן שניות שהוא הראה אותו – או חלקים ממנו –  בהגדלה. כי זכרו שבסרטון וידיאו אינך יכול להגדיל את התמונה לפי רצונך. אלא, מה שקלטת – קלטת ומה שלא – חבל.  מכל מקום, ננסה להביא את מירב המידע המוצג במסמך המרכיבים של חיסון הקורונה. ובכן , נתחיל בטקסט עצמו, במה שהדובר אומר:

 "אחרים ואחיות, ברכות. ובכן, העלילה מסתבכת והולכת. זה עתה השגתי מידע זה, שאותו ברצוני לחלוק עמכם. אלה הם המרכיבים של חיסוני פייזר-ביונטק לCovid-19

אנחנו חייבים להתבונן במסמך ולראות מהם המרכיבים. הייתי רוצה להסב את תשומת ליבכם למרכיבים השומניים שהקידומת שלהם היא המונח LIPID ALC.  (פה הוא מראה קטע המודגש בצהוב ובו כתוב:)

Lipid Nanoparticles that carry and protect the mRNA from degradation .  (תרגום: ננו-חלקיקים שומניים הנושאים את ה-mRNA והמגנים עליהם מפני התנוונות, או התפרקות).  מתחת לזה כתובה השורה:

Adjutant used to antagonize the immune system into a sustained response. (תרגום: תוספת שמטרתה תנגודת למערכת החיסונית כדי לשם קיבוע/ייצוב תגובתה).

בהמשך דבריו אומר הדובר:

המרכיבים השומניים הם הננו-חלקיקם הנושאים והמגנים על ה-mRNA מפני התפרקות/ניוון. אנו יודעים שזהו חיסון ה-RNA הראשון שנעשה אי פעם. ואנו יודעים שאנשים מדברים על ננו-טכנולוגיה ושמזריקים לאנשים ננו-טכנולוגיה. ובכן, הרי לכם ננו-חלקיקים בחיסון הזה. אתם חייבים להודות שזה מה שקורה.  שהרי, ננו-טכנולוגיה מיוצרת ומורכבת מחלקיקי-ננו.

ואנחנו עדיין לא יכולים להוציא מהתמונה את ביל גייטס. אני יודע שזה נשמע מטורף, אבל דעו לכם כי אני מעולם לא נכנס לתיאוריות קונספירציה. אבל, במקרה הזה אני  כ ן   אומר שאנחנו לא יכולים להוציא את ביל גייטס מהמשוואה, משום שהוא נותן מיליוני-מיליונים של שטרלינג לחברת פייזר. והוא גם מחזיק במניות של החברה. ולכן הוא בוודאי עדיין קשור עם החברה.  ממש כמו שהוא  קשור עם תכנית המטבע הדיגיטלי שמתוכנן להישתל בגוף שלנו כדי שיפעל. מספר הפטנט של מטבע זה הוא: A1 20200606 .

לכן אנו עדיין איננו יכולים לפסול את ביל גייטס מהמשוואה, משום שאתם אכן הולכים לקבל ננו-חלקיקים (לגופכם, ה.א.).

כעת, אנחנו לא יודעים מה יש בננו-חלקיקים הללו, אבל הם כל כך זעירים שבטוח שיכולים להיות בתוכם חלקי מחשבים זעירים. אז, אנחנו לא יכולים לפסול שזה עלול לקרות. 

ויש כאן עוד משהו שנראה מעניין. יש מרכיב סודיום-פוטסיום (סודיום-אשלגני) שלגביו כתוב: "בצורה בסיסית, לא מזוהה".  מה זה, לכל הרוחות, "צורה בסיסית, לא מזוהה"?  ויש גם מרכיב המכונה Ionic Compound  שנועד לאזן את ה-PH. אז, בואו ונבדוק את זה. אני אשים את הדף הזה שם (ברשת? ה.א.) באופן שתוכלו לעיין בו מקרוב.  אבל כל  ז ה (כלומר, כל החשדות שחשדנו בהרכב חיסוני ה-Covid-19, ה.א.), זה מקבל אישור מהמסמך הזה.

הם מכנים זאת כאן "ננו-חלקיקים" ולא "ננו-טכנולוגיה", והם חושבים שככה אנחנו לא נזהה את המלה. אבל, הרי לכם, ננו-טכנולוגיה.

אם כן, אתם הולכים לקבל בחיסון הזה ננו-טכנולוגיה ואם תבדקו את המסמך תבינו מה זה אומר ומה אפשרי.

עכ"פ אני מאחל לכולכם בהצלחה (בפענוח המסמך? ה.א.) אבל זה הולך בכיוון של החלקיקים השומניים הנושאים ננו-וטכנולוגיה. 

אני עצמי, מוותר בשלב זה על החיסון, עד שלא אראה כיצד כולם יגיבו לחיסון הזה בעוד 10 או 20 שנה. ואם מישהו מכם הוא נואש בתשוקתו לקבל את החיסון שלי, אני תורם ברצון את החיסון שלי ולא אכפת לי להיות נדיב היכן שאני יכול.  הננו-טכנולוגיה שלי – היא הננו-טכנולוגיה שלכם. היו בריאים, אחים ואחיות ותפיצו את המידע.  אלו הם מרכיבי החיסון. הללויה."

עד כן, דברי מגיש המסמך.

 וכעת אנסה להציג בפניכם, בע"ה, את אותם חלקים מהמסמך המקצועי כפי שהוא כתוב בשפה האנגלית – את אותם חלקים מהמסמך שהספקתי לראות באותן שניות שבהן הדובר הראה אותם על הצג בתקריב.  את הקטעים המודגשים בצהוב לא אציג עוד כי הם הוצגו בחלק הקודם של הכתבה.

ובכן:

Pfeizer-BioNTech Covid-19 Vaccine

Suspension for Intramuscular Injection

(השעייה לזריקה בין-שרירית)

195 Multiple Dose Vials  –   בקבוקון רב-כמותי מסוג 195

Ingredient Name    שם המרכיב  …. מלים חסרות

 Lipid ALC-0159 (UNll P.IH39UMU6H)

Lipid ALC-0315 (UNll AVX8X713V)

Potassium Chloride (UNll 660YQ13V)

MonoBasic Potassium Phosphate, unspecified form (UNll4J9F…ספרות חסרות)

Sodium Chloride (UNll 451W471Q8X)

Sodium Phosphate, dibasic, unspecified form (UNll GR6… ספרות חסרות)

Sucrose (UNll D151H8554) stabilizer. (מייצב)

זהו, חבריי.

אם ישנו/ישנה בקרבכם רופאה/רופאה או ביוכימאי/ביוכימאית או איש-אשת מקצוע שיכולים לומר לנו מה משמעות המרכיבים הללו – אודה אם תוכלו לכתוב על כך בתגובה לפוסט האחרון שלי, שאותו תוכלו למצוא בדף המכירות של ספרי הדיגיטאלי בן חמשת הכרכים אודות הסדר העולמי החדש שזהו הקישור אליו: consprotocols.co.il

 להלן הסברו של רופא לתגובות אלרגיות שחוו שניים ממחוסני החיסון של פייזר.

  

me>