ההיבט הנאצי של הסדר העולמי החדש

 התכנית לחיסול האנושות – מסמכי נאס"א מודלפים

מסמך זה כולל שלושה חלקים:

החלק הראשון: הסבר רקע של מגישת המסמך, כדי שהמידע ממסמך נאס"א עצמו יובן בהקשר הנכון.

החלק השני: המידע המקורי ממסמך נאס"א, מתורגם לעברית בידי מגישת המסמך.

החלק השלישי: הקשר בין תוכן המסמך לבין המציאות העכשווית בעולם בכלל ובארצנו בפרט.

חלק ראשון: דברי הסבר ורקע לזיהוי נכון של משמעות המסמך של נאס"א (NASA – סוכנות החלל האמריקנית )

המסמך אותר וזוהה (במקרה או לא) באתר של סוכנות החלל האמריקאית, נאס"א.

אלא שנאס"א, במקרה זה, משמשת רק מעין קבלן-משנה או משרת טכני של מערכת סודית, רחבה הרבה יותר וחובקת-עולם. שכן המסמך מתאר תכנית שהיא של קבוצת אנשים/ארגונים/גורמים שכינוייה הם שונים: "הממשלה הסודית של העולם" "כנופיית הקונספירציה", "ממשלת הצללים", באנגלית: Deep State כלומר "ממשלת המעמקים", ה-"קבאל" (The Caball) ועוד.

מהי המערכת הזאת, ממי היא מורכבת ומהן מטרותיה?

לדעתנו ולדעת הרב דניאל עשור שליט"א זוהי "מלכות הרשעה" המכונה כך במקורותינו.

מערכת זאת היא בעלת מבנה ארגוני של פירמידה.

לחלקים העליונים של הפירמידה (על הראש עצמו – "ראש הנחש") נדבר מאוחר יותר) שייכים: בתי-המלוכה של אירופה ובראשם בית-המלוכה הבריטי, אצולת אירופה (האנשים העשירים ביותר בעולם). אלה אינם מרבים להופיע באמצעי התקשורת והם מעדיפים לשמור על פרופיל נמוך ופועלים בסתר. ככלל, הם פועלים תמיד באמצעות אנשי-כיסוי ובאמצעות הסתרה על גבי הסתרה, כך שלחקירה כלשהי אין סיכוי להגיע אליהם ולזהותם בתור מבצעי הפשע. במובן זה הם חסיני חוק וחסיני העמדה לדין. הם עצמם מתגוררים באזורים לא-עירוניים במתחמי-טבע נקיים מן הזיהום הסביבתי – הקרינתי והאחר – אשר אליהם חשופה כלל האוכלוסייה.

במדרג מתחתיהם נמצאים ופועלים ארגוני-סתר ואגודות סתר למיניהן אשר חבריהן הם מקרב האנשים והמשפחות האמידים ובעלי ההשפעה הגדולה ביותר בעולם, מזה דורות. למשל "הבונים החופשיים", "מסדר גולגולת ועצמות", "אבירי מלטה" ועוד. במסדר "גולגולת ועצמות" מקבלים מדי שנה לא יותר מאשר 15 חברים והם תמיד – אבל תמיד – מקרב עשרים או שלושים המשפחות העשירות ורבות-העוצמה ביותר בארה"ב, אשר השיגו את עושרן במאה ה-19 באמצעות סחר בעבדים, סחר באופים וסחר בנשק. מקרב מסדר זה יצאו רבים מנשיאי ארה"ב ורבים מהם משמשים בתפקידים הנישאים ביותר במשרד-החוץ, בעולם המשפט, בעולם הכספים, בעוד שלשאר האוכלוסייה לעולם לא תהיה גישה לתפקידים אלה.

ארגונים סודיים אלה הם ברובם פגאנים (עובדי ע"ז) וגם מעורבים בפולחני כשפים ויש אומרים אף בהעלאת קרבנות אדם. אבל דבר זה הוא כמובן בלתי ניתן להוכחה כי התועבות הללו נעשות בסתר ובחדרי חדרים.

במדרג מתחתיהם נמצאים תאגידי הענק חובקי-העולם, הבנקים הענקיים וחובקי העולם, חברות-ההון הענקיות בעולם, תאגידי התעשייה והתקשורת חובקי-העולם וכיוב'. תאגידים מרכזים בידיהם חלק גדול מהמשרות של אוכלוסיית העולם ומייצגים הון בהיקף של טריליארדים, שאין לנו אפילו כלים לדמיין בתודעתנו.

במדרג מתחתיהם נמצאים ארגונים שכבר פועלים בעולם הגלוי, אבל הם סודיים למחצה במובן זה שלא לכל אחד יש אפשרות להצטרף אליהם. לדוגמה: ארגון CFR (המועצה לקשרי חוץ) שהיא חולשת על תאגידי התקשורת הכפופים לתכתיבי קבוצה זאת, שתפקידה הוא לדאוג לכך שאזרחי העולם ייחשפו רק למידע המקדם את העניינים של כנופיית הקנוניה ואשר מסיט ומסיח את תשומת-הלב הציבורית מן האמת. ארגונים נוספים כאלה הם: "הבילדרברגרים" – המתווים את המדיניות הכלכלית והמדינית לעולם לשנים הבא. גם הכינוסים שלהם הם סגורים לקהל הרחב וחסומים בפני התקשורת. ועוד.

הערה: תיאור זה איננו מלא, אלא מתומצת, ולכן מכיל רק חלק מוגבל מהמידע הכולל. המעט הזה הובא רק לצורך הבנת המערכת שיש לנו אתה כאן עסק.

מיהם "ראש הנחש"?

המוח והראש – הסמוי והמוסתר ביותר, שזהותו עלומה לנצח ולעולם אינו מתגלה בשום אופן לעולם החיצוני – הם קבוצה מצומצמת – יש אומרים תשעה – יש אומרים אחד-עשר ויש אומרים רק שבעה יצורים (משום שהמונח "אנשים" אינו משקף אותם) – שהם משמשים "החרטומים" של המערכת. הם הרב-מגים /מכשפי-העל המושכים כוחות רוחניים ממערכת הסטרא-אחרא לכל המערכת האדירה הזאת. באירוניה של "הפוך על הפוך" הם מכנים עצמם "האילומינטי" – כלומר "המוארים", בעוד הם בעצם הישויות החשוכות, השטניות והאפלות ביותר אולי בבריאה כולה. קבוצה זו היא סגורה מאד ומתנהלת באמצעות מסורת משפחתית של כשפים ושל תועבות מדור לדור מזה מאות בשנים, ואולי אף מתקופת נמרוד ממש (שחי רק כמה עשרות שנים לאחר המבול) או אולי אפילו מתקופת הפרעונים. זהו הגרעין המסוכן ביותר. הוא המנוע הרוחני של כל המערכת הזאת והוא זה המקרין על כל חלקיה ועל כל האנשים הפועלים בה. מכאן כבר אפשר להבין ללא קושי מה תהיינה המטרות של מערכת כזאת. הם מוקד ההשפעה הרוחנית הממארת המזינה את כל התופעות המחליאות בעולמנו: סכסוך אומות ועמים אלו באלו כדי לחולל מלחמות, ארגוני טרור, מדינות טרור, סחר בילדים וסחר בבני אדם למטרות השפלות ביותר שאפשר להעלות הדעת מבלי שנפרט.

אני נוהגת לכנותם "כנופיית הקונספירציה" כלומר כנופיית הגנגסטרים בקנה המידה העולמי, הפועלים בקנוניה נגד האנושות ונגד העולם, אם כי היעד החשוב ביותר למתקפות שלהם הוא העם היהודי בכלל (ובפרט, הציבור שומר המצוות) משום שכל פירור של קדושה בעולם – שנוא עליהם מאד ונתעב בעיניהם ומאיים עליהם.

מהן המטרות המוצהרות שלהם

בתכניות שלהם, שהם מפרסמים בעולם באמצעות ארגוני הכיסוי שלהם שתוארו לעיל, הם מכריזים ללא בושה על מטרותיהם הנפשעות, שכמה מהן הן:

 1. להשתלט על כל המשאבים של העולם: אדמות, נכסים, זהב, עפרות זהב ויהלומים, מפעלים, תעשיות, ולהשתלט על כל הכסף של כל העולם – לא רק של תאגידים, אלא של כל אדם פרטי באשר הוא. זאת כדי –
 2. להשאיר את כל אוכלוסיית העולם בעוני ובחוסר כל, כדי
 3. להפוך את כל אוכלוסיית העולם לעבדים, עובדי-חינם שיפיקו למענם את השפע ואת העושר בתמורה לעצם הזכות להישאר בחיים ולקבל מזון.
 4. הם מתכוונים לבטל את כל מדינות-הלאום ואת כל הלאומים – כלומר את הזהויות הלאומיות של האומות – ולהפוך את כל העולם ל"מִישְמָש" אנושי חסר גוון וצבע וחסר כל זהות לאומית. ולכן, הם ה"כוחות" העומדים מאחורי כל אותם גורמים שבארצנו המדברים על להפוך אותנו מ-"מדינה יהודית" ל-"מדינת כל אזרחיה". האיחוד האירופי היה הניסיון הגלוי שלהם בינתיים לממש מטרה זאת על פני יבשת אירופה. כל האנדרלמוסיה והמצוקה שנוצרה באירופה בעקבות זה כבר מלמדים משהו על מטרותיהם האמתיות.
 5. "לדלל" כלומר להכחיד כ-90% מאוכלוסיית העולם, שמנקודת הראות שלהם היא מיותרת, כי חלקה אינו יצרני, חלקה מוכה תחלואה, חלקה בעלי מומים, חלקה קשישים. במובן זה ההשקפה שלהם היא האידאולוגיה ותכנית הפעולה הנאצית. למעשה, תכניתם היא להשליט את הרייך הרביעי הנאצי על פני העולם כולו.
 6. לאחר הכחדת המציאות ששמה "מדינות" הם מתכננים להמליך את עצמם על העולם, ויש סופרי-קונספירציה הטוענים כי הם כבר חילקו בינם לבין עצמם את העולם לממלכות שבהן ימלכו ה ם – בעוד כל הנתינים של האומות שמתחתיהן ישמשו העבדים, ממש כמו בימי מצרים הפרעונית.
 7. למציאות הזאת הם קוראים: "הסדר העולמי החדש", בעוד שלמעשה זהו הסדר העולמי הפרה-היסטורי, של ההיסטוריה הקדומה. כמובן ש"סדר" זה מנוגד בתכלית הניגוד לסדר של הקב"ה, שבעקבות מגדל בבל פילג את האנושות ללאומים וללשונות. תכניתם היא בגלוי מרד נגד הקב"ה. והדבר מובן מאליו, כי מה אפשר לצפות מהסטרא אחרא/עמלק?

אלה היו –  רק להמחשה –  כ מ ה  מסעיפי התכנית שלהם.

החלק השני : קטעים קצרים ממסמך נאס"א שנתגלה – בטעות או שלא בטעות.   

  מסמך סודי שהוצג לראשונה ביולי 2001 (כשלושה חודשים לפני אסון "התאומים") – הודלף לאחרונה ונמצא (במקרה?) באתר האינטרנט של סוכנות החלל האמריקנית, נאס"א.

כותרת המסמך: "העתיד הוא עכשיו" (The Future Is Now) .

נושא המסמך: "אסטרטגיות ללוחמה עתידנית עד שנת 2025".

שם אחר של המסמך: "נשק שקט למלחמות דוממות" (Silent Weapons for Quiet Wars)

תשאלו: ומיהו האויב? 

המסמך מגלה מבלי להתבלבל: אנחנו. האנושות כולה. בני האדם עלי אדמות. 

המלחמה ניטשת נגדנו – אנשי כדור הארץ – מכל הכיוונים ובכל האמצעים.

והעצוב שבדבר הוא זה שאין לנו מושג על כך, משום שהמערכת המנהלת מלחמה זאת היא חסויה, סודית ופועלת במעטה הסוואה, סודיות, הטעיה, רמייה וגניבת הדעת.

הצירים המרכזיים של המסמך הם:

תכניתם להחליף אותנו, בני האדם, בסוג חדש של יצירות מעשי אדם : אדם-מכונה, או לחלופין, להפוך  אותנו  לרובוטים. בידיהם נמצאות כבר כל הטכנולוגיות שבכוחן לממש כוונה זאת. ומהי טענתם נגדנו?

מכיוון שלפי תפישתם המתנשאת, כדור-הארץ ומשאביו שייכים להם באופן פרטי, הרי שאנו, בני האדם עלי אדמות, צורכים את משאביהם ללא הצדקה כלכלית. לטענתם, אנחנו איננו יצורים רווחיים ולכן אין זה משתלם להחזיק אותנו בחיים. לטעמם, עלות התחזוקה של בני-אדם בעולמנו היא יקרה מדי בזבזנית מדי, בלתי רווחית בעליל ולא משתלם להשאירנו בחיים. לכן אנו מוגדרים כ-Dispensibles, כאלה ש"ניתן לוותר עליהם". ובמלים אחרות: אנחנו כאלה שזה מועיל להיפטר מהם.

לכן תכניתם היא – בין יתר הסעיפים – להחליף אותנו בסוגי רובוטים, או לחילופין להפוך אותנו לרובוטים, באמצעים הטכנולוגיים העומדים לרשותם.

מלבד היותנו "בלתי כלכליים" הם רואים בנו יצורים בלתי יעילים, מסורבלים, אטיים ומוגבלי-יכולת פעולה וחשיבה. מכונות, לטעמם, מפגינות ביצועים יעילים בהרבה.

מעבר לכל זאת, יש להם דעה שלילית מאד לגבי רמת האינטליגנציה שלנו. לדעתם, בני האדם אינם מסוגלים לנהל את חייהם באורח הגיוני ויעיל, ולכן יש לנהל אותם, כלומר אותנו. במלים אחרות: לכן יש לשעבד אותם, וליטול מהם את כל החירויות.

הגופים והגורמים השותפים לתכנית זאת הם – בין היתר – נאס"א, חיל האוויר האמריקני, DARPA, ה- CIA (סוכנות המודיעין המרכזית של ארה"ב), ה-FBI (משרד המודיעין הפדראלי), פיקוד הדרום, הפיקוד האטלנטי, משרד ההגנה של אוסטרליה וסוכנויות נוספות, שלא לדבר על אגודות סתר כגון: "גולגולת ועצמות" או ה"בילדרברגרים".

תכנית זאת חלה לא רק על ארצות-הברית, אלא על אוכלוסיית העולם כולו ואין שום מדינה שאיננה נכללת ברשת הזאת.  כולם, ללא יוצא מן הכלל,  שבויים ברשת. גם אנחנו בישראל.

מדובר כאן במתקפה גלובאלית, המתנהלת נגד האנושות כולה באמצעות טכנולוגיות שהן מעבר להבנה ולתפישה של רוב האנשים. כמה מסעיפי תכנית ביצועית זאת וכמה מסוגי הלוחמה והטכנולוגיות המופעלות נגדנו מזה כמה עשורים – ובכלל זה ברגעים אלה ממש בהם אתם קוראים שורות אלה – הן:

מכאן מתחיל הקטע המקורי של מסמך נאס"א:

כמה מסעיפי תכניתם, הם:

 • מתקפות ברחבי ארה"ב ובארצות העולם להחרבת תשתיות, באמצעות לוחמה ביולוגית ובאמצעות תדרים אלקטרו-מגנטיים (EMP – Electro-Magnetic Pulses).
 • שימוש בתדרי קרינה לשם חבלה בתפקודי המוח והחשיבה של אוכלוסיית העולם.
 • שימוש בלוחמת PSI (כפייה מנטאלית ופלישה למוח האדם) לגבי כלל האוכלוסייה בעולם.
 • שימוש באמצעי התקשורת כאמצעי תעמולה לקידום התכנית (נוסח המשטר הנאצי).
 • חיסול היערות (Deforesting) וזיהום יזום ומכוון של האוויר לשם חנק האוכלוסייה והעמקת תחלואות נשימה ואחרות.
 • נשק קרינה יהיה שכיח יותר ויותר – רובי טייזר.
 • לוחמה נגד האוכלוסייה במיקרו-אבק (Micro-Dust). זהו אבק בגודל מיקרוני בעל תכונות מכאניות. מופץ כתרסיס ונשאף אל הריאות. בהגיעו לריאות הוא קודח את דרכו אל תוך רקמת הריאה ומחולל תופעות שונות של תחלואה: שיעול, יריקת דם, אי ספיקת אוויר, ובסופו של דבר – מוות. לדברי בעלי המסמך – נשק זה נחשב חוקי!  (מגישת המסמך סבורה כי אבק קטלני זהו הוא למעשה נגיף ה"קורונה", שנזקיו למערכת הנשימה זהים לאלה המיוחסים לגרגרי אבק פעילים אלה).
 • שימוש בתדרי מיקרו-גל נגד אזרחים. במסמך הם מציינים ללא כחל וסרק כי 100% מאוכלוסיית העולם תיפגע משיטות הלוחמה הללו. "אנשים ימותו כמו זבובים" הם מציינים. אחרים יחוו סוגי תחלואים שונים כגון: צלצולים באוזניים, האצת הדופק, פריחות בעור, נדודי שינה, אוטיזם, אלצהיימר, סרטן, שבץ לסוגיו. (תדרי המיקרו-גל הם חלק מרכזי מאד בתשתית טכנולוגיות ה-G-5 המותקנות בימים אלה והנפרשות בכל רחבי ארצנו).
 • בעיקרון, הם מחבלים דרך קבע במערכת החיסונית שלנו, באמצעות תדרים אלקטרומגנטיים שונים המשוגרים אלינו ללא הרף (בארה"ב גם באמצעות אנטנות הטלפונים הסלולריים).
 • ריסוס כימיקלים מן האוויר (במטוסים, מה שמכונה Chemtrails) של ננו-סיבים על האוכלוסייה ברחבי העולם, הן לשם גרימת נזק למוח והן לשם עיקור אדמות פוריות כדי לפגוע במאגרי המזון של האוכלוסייה.
 • הפצת מזון רעיל, מהונדס גנטית. (מזון ממכר, כגון הממתקים של הילדים שנועדו להפכם למפוטמים וכבדים, או המזון המתועש שחלקו רעיל וחלק גדול ממנו מסרטן).
 • זיהום מי השתייה להפצת תחלואה, בין היתר באמצעות הפלרה כבדה של מי השתייה. (הפלרת מי השתייה היא כדי לחבל בבלוטת האצטרובל. ההפלרה מחבלת, בין היתר, בבלוטת האצטרובל האחראית לחשיבה המופשטת שלנו, לחשיבה הרוחנית. זאת, כדי להקהות את כושר החשיבה ואת יכולת התגובה האנושית כדי שיתנהלו באפתיה וללא התקוממות לנוכח כל מה שנעשה עימם).
 • Mind-Control בהיקף מסיבי: כפייה מנטלית, התערבות בתהליכי החשיבה של בני האדם לשם התערבות בבחירה האישית באמצעות תדרים אלקטרומגנטיים המשודרים היישר למוח.
 • הנדסת אקלים: יצירת אסונות טבע מלאכותיים כדי לפגוע באספקת המזון.
 • מתקפת טרור על בריאות האדם באמצעות חיסונים טעוני וירוסים שונים.
 • שתילת חיישנים בכל מקום ובכל דבר באופן שיוכלו לעקוב אחר כל אחד מאתנו, כדי שאם ימצאו לנכון – אפשר יהיה לטווח אותו מיד וללא קושי. לטווח פירושו "להציב על הכוונת".
 • מכשור מעקב וניטור מופעל בכל רחבי העולם על כל בית ועל כל אדם. מכשור זה רושם כל יחידת אנרגיה שכל אחד צורך וכל תנועה שלו.
 • השתלטות ה"ממשלה" על חינוך הילדים מגיל רך יותר ויותר. (למשל בשבוע שעבר נחקק בארה"ב חוק – באמתלה של ה"קורונה" – שבמשפחות שבהן יתגלו הורים עם תסמיני המחלה – ממשלת ארה"ב נותנת סמכות מיוחדת לאנשים מטעמה לבוא לאותם בתים ולקחת את הילדים מהוריהם, כדי "להגן" על הילדים).
 • הם שחוללו את זיהום האוויר בעולם כדי שיוכלו להשתמש בשקר שכאילו יש בעולם יותר מדי אנשים וכי הם צורכים את משאבי הכוכב וכך מסכנים את המשך קיומו ועל סמך שקר זה הם טוענים שיש צרך לדלל את האוכלוסייה.
 • יצירת מציאות וירטואלית שבעטיה לא נחשוב אפילו   ש ז ה  מה שקורה מסביבנו.
 • הם הקימו את המפלגות כשיטת הטעיה של ההמונים, כדי להעניק להמונים את האשליה שיש להם בחירה והשפעה על המציאות וכי יש להם כתובת למצוקות שלהם (בשעה שאנו רואים שהממשלות והמפלגות הן הכתובת האחרונה ממש למצוקות של האוכלוסייה). ומאחורי הקלעים "הם" שממנים את מרוצי הבחירות למועמדים השונים באמצעות "תרומות", באופן שכאשר המועמדים ש"הם" מריצים אכן נבחרים – נבחרי הציבור הללו משועבדים "להם" ונאלצים לקדם חוקים המנוגדים לאינטרסים של האומה, אבל אשר משרתים "אותם" ואת מטרותיהם.
 • הם מתכננים "לעצב" את האנושות מחדש בהתאם לצרכים ש ל ה ם  ולפי ההגדרות שלהם של מה "רצוי" להם.

בקיצור: זאת תכנית מלחמה כוללת נגד האנושות בכלל ונגד העם היהודי בפרט.

חלק שלישי: מה הקשר של כל זה למציאות העכשווית שלנו?

הקשר של כל זה למציאות שלנו הוא התרמית הגדולה של מגפת ה"קורונה".  כמה נקודות בעניין זה:

הספרות של נושא הקנוניה מדברת כבר מלפני למעלה מעשרים שנה על מגפה כלל-עולמית שמתוכננת בידי "הכנופיה", כאחד מאמצעי דילול האוכלוסייה. ואכן, כל כמה שנים פורצת מגפה כלשהיא (איידס, סארס, שפעת-החזירים, אֶבּוֹלָה, ועכשיו ה"קורונה"). חוקרי הקנוניה יודעים לומר כי הווירוסים הללו הם מהונדסים, מעשי מעבדה, אלא שעד כה הם לא הצליחו לחסל בכל פעם יותר מכמה אלפי אנשים, להוציא וירוס האיידס, שנראה כי הקב"ה "הצליח" אותו משום שהוא נשא בחובו מסר רוחני שלא נזכיר כרגע. 

לגבי הקורונה: גם היא לא הרוויחה את התואר "מגפה" שכן כנגד תחזיות-האימים של "מיליון חולים ועשרת אלפים מתים" (הכרזת נתניהו ובר-סימן-טוב בתחילת המגפה המדומה) היו בסך הכול 292 מתים (נכון לתחילת חודש יוני 2020) וששה עשר אלף נדבקים שרובם הגדול כבר החלים. אם כן היכן המגפה? בשביל נתונים כאלה החריבו את הכלכלה? זרקו לשוק מיליון ורבע מובטלים? הרסו משפחות? כלאו אנשים בבתיהם למשך שבועות? שללו מאתנו את זכות התנועה, שהיא זכות בסיסית של כל חיה, בהמה ורמש, לא של שכן של בני אדם. מכאן שהמגפה לא הייתה אלא תרמית שבחסותה הושגו אי אילו מטרות "שלהם". נשאלת השאלה: מה היו המטרות שהושגו?

א. הפחדה. הפחדה של אוכלוסייה אזרחית מוגדרת כמעשה "טרור". אם כך, בפועל הופעל עלינו טרוריזם פסיכולוגי. מדוע יש להם עניין להפחידנו? כי אוכלוסייה מפוחדת היא צייתנית. היא כנועה. היא נוחה לשליטה. ובמובן זה השימוש הבוטה בחיילים חמושים ובשוטרים – חוללה את הפעולה הזאת ביעילות מרשימה. שכן, הפסיכולוגיה של ציבור אזרחי מן השורה הניצב בפני חיילים עם נשק או מול שוטרים חמושים – היא שונה מהפסיכולוגיה של ציבור החי חיים של "בני חורין" (עד כמה שאפשר להגדיר את המציאות שלנו ככזאת). לכן, הציבור שלנו – לאחר שחווה את חוויית ההפחדה בנשק מצד המשטר – במובן זה הוא כבר  ל א  כפי שהיה, כי משהו בתחושת החירות הפנימית שלו נשבר ללא שוב. ציבור זה – במה שנהוג לכנות "הגל השני" – יהיה צייתן למופת. סביר להניח.

ב. פרישת פנסי תאורת-הרחוב של G-5: הם השיגו הישג נוסף: שבעוד אנו כלואים בבתים, מוגבלים בתקנות של שעת-חירום ושל איסור להתקהל (ושל איסור להפגין) הם פרשו כל רחבי הארץ את פנסי תאורת הרחוב מהסוג החדש כחלק מהתשתיות של טכנולוגיות G-5 שבאמצעותן מתכננים להפוך את הערים שלנו למה שהן מכנים "ערים חכמות". טכנולוגיות אלה הן טכנולוגיות של לחימה אלקטרומגנטית. הן שימשו עד כה ללוחמה נגד צבאות אויב ונגד טרוריסטים. הקרינה שלהן היא מזיקה באופן קטלני וגורמת, בין היתר, לשיבושים בחשיבה, לעקרות, להתקפי עצבים, לסרטן ולמוות. 

ג. מהן "ערים חכמות"?

אלה ערים שבאמצעות הטכנולוגיות הללו מחובר כל אזרח למרכז בקרה ומעקב, שבאמצעות שבב המוחדר לגופו יודעים אודותיו הכול: היכן הוא נמצא בכל רגע נתון, אפילו באיזה חדר. יודעים עליו: להיכן נסע, עם מי נפגש, היכן הוציא כסף, על מה, וכמה. כל הכסף שלו נמצא באותו השבב כי לא יורשה יותר שימוש בכסף מזומן. כל נתוני הזיהוי והבריאות של האדם נמצאים באותו השבב. ומתוך מרכז הבקרה אפשר לשדר למוחו – בעזרת אותו שבב שהוחדר לגופו – תדרים שונים, כמו תדר של פחד, של דיכאון, של אופוריה, של שיגעון, של תחלואה, של התקפי אלימות ורצח, ושל מוות. ואם יש מישהו שידבר באופן שלא יהיה לרוחם – הם יכולים גם לכבות את השבב שלו – ואז אותו אדם לא יוכל יותר להשתמש בכספו כי נחסמה הגישה אל כספו, לא יוכל לקבל שירותים, לא לקנות מזון. למעשה הוא יהיה מחוסל. אם כן – הישג נוסף שהושג בחסות הקורונה היה פרישת תאורת הרחוב, שהיא חלק מתשתיות ה-G-5. למרבה שברון הלב, ראינו מודעה שבה נכתב כי ב. נתניהו חתם חוזה עם משרד הבריאות להוציא מכרז על רכישת/הפקת שבבים אלה לכל האוכלוסייה. יכול להיות שיכפו עלינו את השבבים האלה, שוב באמתלה של הקורונה גל-2.

ד. חוק איתור וזיהוי (איכון) "הנגועים בנגיף" באמצעים אלקטרוניים של השב"כ

בחסות המגפה – שרבים הם המאמינים כיום שהיא תרמית – נחקק חוק, שבשעת חירום – שאותה יגדיר ראש הממשלה לפי אוות נפשו – מותר יהיה להפעיל את השב"כ כדי לאתר אנשים "נגועים" או "שנפגשו עם נגועים" באמצעים אלקטרוניים, דבר שעד כה היה נחשב לאסור בתחום האזרחי. לעבירה פלילית.

ה. תרמית "הגל השני"

כבר מתחילת ה"מגפה" התחילו לדבר על "הגל השני" של מגפה שיפקוד אותנו כנראה בעתיד הקרוב. אבל למי שיש אפילו רק טיפת שכל בקדקודו חייב לשאול את עצמו: מה פירוש גל שני? וכי מה, האם הנגיף משתף אותם בתכניות שלו ומגלה להם שהוא יתקוף שוב בקרוב? הרי זה לא מתקבל על הדעת. אלא, הווה אומר: שה"גל השני" הוא מתוכנן. ולאיזו מטרה הוא מתוכנן?

ו. לחייב אותנו לעשות חיסונים. הממשלה או משרד הבריאות יגידו לנו: "תראו. לדבר הזה לא יהיה סוף. אם אתם רוצים לחזור חזרה לשגרה, בלי "התפרצויות" חדשות ובלי סגרים חדשים – תצטרכו להתחסן אחת ולתמיד". ובזה – יבטיחו לנו את הישועה של "חזרה לשגרה". והנה, הפלא ופלא: במרוצת חודש אפריל 2020 הודיעו באחת ממהדורות החדשות שלנו בחדווה ניכרת כי חברת תרופות מסוימת בארה"ב נמצאת עכשיו על סף השלמת חיסון נגד נגיף הקורונה. החדשות אמרו שיש לחוקרים עוד רק כמה ניסויים קטנים ובעוד כמה חודשים הם סבורים שהחיסון יהיה מוכן. ונחשו: למי שייכת אותה חברת חיסונים? ניחשתם נכון: לביל גייטס, שהוא התורם העיקרי של "ארגון הבריאות העולמי" ששניהם הם שליחים ושלוחות וזרועות של מערכת הקונספירציה. 

ז. ולשם מה החיסונים?

או. אז זהו, שכאן טמון הסוד האפל. כי בחיסונים הללו ביל גייטס יוכל – ויש כל הסיכויים שהוא גם יעשה זאת – להחדיר נגיפים מרוכזים (שיוזרקו כנראה לאוכלוסייה הבוגרת וה"לא יצרנית") כדי לממש את תכנית דילול האוכלוסייה שהוא אחד מדובריה הנלהבים ביותר בעולם. וכן, כדי להחדיר לחיסונים (שיינתנו כנראה לאוכלוסייה היותר צעירה) שבב זעיר בגודל נָנוֹ, שבאמצעותו יהיה כל אחד מחובר למרכז הבקרה של "הערים החכמות" שהם מתכננים לכתר ולכלוא אותנו בהם.

ח. ומה הם ישיגו אז?

אז הם ישיגו את משאת נפשם הנאצית: עולם שלם – שנשלט בידיהם שליטה מוחלטת, כולל שליטה במחשבות – עולם שהוא בעצם מחנה ריכוז דיגיטלי אחד גדול, שתוך שניות יכול להפוך למחנה השמדה באמצעות קרינה.

ט. ומה הם ישיגו אז?  

אז הם ישיגו את ההישג הגדול מכל: שלטון הרייך הרביעי – אבל הפעם לא רק באירופה – אלא בעולם כולו. פשע בקנה מידה גלובלי אבל ללא טביעת אצבעות ומבלי לעמוד לדין וכמובן, מבלי להתלכלך בדם, כמו שנאלצו לעשות הנאצים של מלחמת העולם ה-2. שכן, אם ישמידו אוכלוסיית באמצעות קרינה מרחוק מתוך "הערים החכמות", איש לא יוכל לזהות מה הייתה סיבת המוות, או מה היה מקורו.  הפשע האולטימטיבי, ללא פושעים מזוהים, ללא העמדה לדין.

וכמו שאומר באחת מהופעותיו, Fritz Springmeier, חוקר קונספירציה ידוע מארה"ב: "לא משנה מאיזה כיוון שאתה מתבונן בתכנית שלהם – השורה התחתונה היא תמיד: מוות".

כ כ ה  עובד הראש של המפלצות האלה. כך שיש לנו כאן עסק עם מערכת רוע כבירה, רבת-עוצמה וחובקת עולם, שאנו כבר חשים אותה על בשרנו.

מחברת המסמך מעריכה ומאמינה כי עמנו נמצא כעת בסכנה קיומית לפחות באותו סדר גודל כמו בעת גזרת המן האגגי או כמו בערב השואה ר"ל – אף כי הכול נראה לעין בינתיים "שלו", שהרי אנו מדברים על "כלי נשק דוממים למלחמות שקטות". מלחמה של קרינות-מוות. מלחמת תדרים. 

ואנו שואלים: האם המין האנושי אינו זכאי שיזהירו אותו מפני מתקפה זאת הניטשת נגדו בעודכם קוראים שורות אלה?

הדסה ארבל, סיוון תש"פ